שיקום מבנים לאחר שריפה

//שיקום מבנים לאחר שריפה
שיקום מבנים לאחר שריפה2018-10-04T13:50:13+03:00

שיקום מבנים לאחר שריפה או נזקי אש

אירוע של שריפה בבית או במשרד הוא אירוע לא נעים, שלא קל להתאושש ממנו. פרט לנזק ברכוש ולפגיעה בחפצים, לעיתים כאלה היקרים לנו מאוד, במקרים רבים נגרמים נזקים שונים למבנה, החל מהצטברות של עשן ופיח, וכלה בנזק לשלד המבנה ופגיעה ביציבותו או בבטיחות השימוש בו.

שיקום הנזק למבנה יכול להיעשות בידי חברה שמתמחה בתחום זה, ואז מובטחת לכם דאגה אחת פחות – החברה שתדאג לשיקום המבנה תמצא פתרונות לכל נזקי האש, מהקטנים עד הגדולים, תוך שמירה על קשר רציף עם הלקוח והפעלה של אנשי מקצוע כמו מהנדסי בנייה, שמאים וחברות הביטוח במקרה הצורך.

תכנון וביצוע שיקום של המבנה לאחר השריפה

תהליך שיקום המבנה לאחר שחלו בו נזקי אש מתחיל באומדן והערכה של הנזקים השונים למבנה כתוצאה מהאש. מומלץ להזמין מהנדס פרטי (גם אם בנוסף לאנשי הביטוח) שיעריך את הנזק באופן אובייקטיבי.
בשלב השני יתבצע תכנון של שיקום המבנה על פי המשימות העומדות בפנינו, על מנת להחזיר את המבנה לשימושיות אופטימאלית.

במהלך התכנון נלקחים בחשבון כל הפרויקטים הנדרשים לשיקום המבנה, כולל חיזוק תשתיות במקרה הצורך, ניקיון, סיוד, ועד לקטנים שבפרטים, ומתוכנן לוח זמנים לשיקום.

עוד שירותים בתחום

הסרת פיח מקירות

הקליקו למעבר אל העמוד

שיפוץ דירה לאחר שריפה

הקליקו למעבר אל העמוד

טיפול ושיקום נקי עשן

הקליקו למעבר אל העמוד

חשוב לפנות לבעלי מקצוע המתמחים בתחום

נזקי אש למבנה הינם נזקים שמומלץ לפנות למומחים בתחום על מנת להתמודד עימם. קשה להדגיש מספיק את החשיבות שבזיהוי פגיעה בתשתית המבנה לאחר שריפה.

טיפול מקצועי ומסור בנזקי האש יבטיח חזרה מהירה ואיכותית של המבנה לשימושיות מלאה, כולל טיפול בצדדים הפונקציונאליים והאסתטיים של נזקי האש ומזעור פגיעות בריאותיות שעשויות להתרחש כתוצאה מהימצאות בסביבתתוצרי השריפה ובמיוחד משאיפתם.

פרויקטים לשיקום שביצענו לאחר שריפה

שיקום וילה לאחר שריפה בחד נס1

שיקום וילה לאחר שריפה בחד נס

הקליקו למעבר אל העמוד

שיקום בית לאחר שריפה בחיפה

הקליקו למעבר אל העמוד

קשור ומומלץ – מעצב פנים בחיפה >

Call Now Button
צרו עמנו קשר
close slider
צרו עמנו קשר